Замовлення та доставка страв в

Ми змінили графік роботи: тепер доставляємо смаколики лише з понеділка по п'ятницю. Оформити замовлення можна будь-коли у додатку або на сайті.

<% getCurrentCategoryName() %>

Популярне

Вся продукція

Новинки

Готові страви

Перші страви

М'ясні страви

Рибні страви

Сирні страви

Вареники та пельмені

Млинці

Family Pack

Kids Choice

Десерти та випічка

Крупи

Масло

Соуси

Пакування та подарунки

Ми змінили графік роботи: тепер доставляємо смаколики лише з понеділка по п'ятницю. Оформити замовлення можна будь-коли у додатку або на сайті.

<% getCurrentCategoryName() %>

<% currentCategory.actions[0].translatedAttributes | getAttrByLang:"ua":"title" %> <% getCurrentCategoryActionsCount() %> акції <% getCurrentCategoryActionsCount() %> акцій
<% dish.name %>
#Вагова #Гостра #Пісна #Вегетаріанська
<% getAllDishNotMainDeliveryActions(false)[0].translatedAttributes | getAttrByLang:"ua":"title" %> <% getAllDishNotMainDeliveryActions(false).length %> акції <% getAllDishNotMainDeliveryActions(false).length %> акцій
<% action.translatedAttributes | getAttrByLang:"ua":"title" %>

<% action.translatedAttributes | getAttrByLang:"ua":"description" %>

<% dish.translatedAttributes | getAttrByLang:"ua":"name" %>
<% (dish.translatedAttributes | getAttrByLang:"ua":"description").length > 0 ? (dish.translatedAttributes | getAttrByLang:"ua":"description") : "І цим все сказано" %> Детальна інформація
<% dish.measure %> <% dish.measure ? getMeasureType( dish ) : '' %>
<% getDishPriceWithDiscount() | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %> <% dish.price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>
<% dish.price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>

<% count %> шт.

<% dish.statusOrderMessage %>

Наше життя рухається в шаленому темпі. Буває так, що ми не встигаємо зовсім нічого та бажаємо, щоб день мав не 24, а більше годин. Робочі справи, турбота про родину, виховання дітей — все це не залишає і хвилини на відпочинок. Що там казати про приготування смачних та корисних страв. Компанія FROZEN DOZEN пропонує доставку замороженої їжі в Одесі. На її приготування потрібно не більше 12 хвилин. А це значить, що ви отримаєте вільний час, який можна витратити на корисні справи, наприклад, спілкування з рідними.

Що ми пропонуємо
В нашому асортименті представлені напівфабрикати для сніданку, обіду і вечері, а також десерти:
- вареники та пельмені;
- хінкалі;
- млинці;
- сирники солоні та солодкі;
- рибні та курячі котлети;
- чізкейки;
- торт-морозиво.

До кожної страви ми пропонуємо смачні соуси, наприклад, Бешамель, Крем-сир, Гаспачо та інші.

Як замовити їжу
Зробити замовлення можна на сайті або за номером телефону. Отримання обраних страв можливе самовивозом чи за допомогою доставки. Ми гарантуємо високу якість продуктів та їх 100% свіжість.

Популярне: Сирники солодкі, Мініболи індичка, Голубці телятина-курка, Міні-млинці з сиром, Млинці телятина-курка, Пельмені індичка, Міні-круасани, Міні-котлетки курка, Міні-котлетки кролик, Ліниві вареники, Борщ, Млинці з сиром, Млинці з вишнею, FAMILY Pack Сирники солодкі, FAMILY Pack Міні-млинці з сиром, FAMILY Pack Млинці телятина-курка, Котлетки домашні яловичина, Котлетки домашні курка, Сирна запіканка, Рибний супчик, FAMILY Pack Млинці з сиром, FAMILY Pack Вареники з картоплею, FAMILY Pack Пельмені індичка, Сочники, Кекси з журавлиною, Овочевий супчик, Брауні, Качка су-від, Брауні, ✨LIMITED✨ Сирники із шоколадом, Фартух Frozen Dozen, ✨LIMITED✨ Млинці 4 сири з грушею, ❗️NEW❗️Удон з куркою та овочами, ❗️NEW❗️Картопляна запіканка з м'ясом, ❗️NEW❗️Плов зі свининою, ❗️NEW❗️Міні-млинці з сиром та соусом "крем-пломбір", ❗️NEW❗️Удон з куркою та овочами, ❗️NEW❗️Картопляна запіканка з м'ясом, ❗️NEW❗️Плов зі свининою, ❗️NEW❗️Міні-млинці з сиром та соусом "крем-пломбір", ❗️NEW❗️Сет "4 обіди", ❗️NEW❗️Сет "4 обіди"

<% count %> шт. / <% price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>