Замовлення та доставка страв в

Ми змінили графік роботи: тепер доставляємо смаколики лише з понеділка по п'ятницю. Оформити замовлення можна будь-коли у додатку або на сайті.

<% getCurrentCategoryName() %>

Популярне

Вся продукція

Новинки

Готові страви

Перші страви

М'ясні страви

Рибні страви

Сирні страви

Вареники та пельмені

Млинці

Family Pack

Kids Choice

Десерти та випічка

Крупи

Масло

Соуси

Пакування та подарунки

Ми змінили графік роботи: тепер доставляємо смаколики лише з понеділка по п'ятницю. Оформити замовлення можна будь-коли у додатку або на сайті.

<% getCurrentCategoryName() %>

<% currentCategory.actions[0].translatedAttributes | getAttrByLang:"ua":"title" %> <% getCurrentCategoryActionsCount() %> акції <% getCurrentCategoryActionsCount() %> акцій
<% dish.name %>
#Вагова #Гостра #Пісна #Вегетаріанська
<% getAllDishNotMainDeliveryActions(false)[0].translatedAttributes | getAttrByLang:"ua":"title" %> <% getAllDishNotMainDeliveryActions(false).length %> акції <% getAllDishNotMainDeliveryActions(false).length %> акцій
<% action.translatedAttributes | getAttrByLang:"ua":"title" %>

<% action.translatedAttributes | getAttrByLang:"ua":"description" %>

<% dish.translatedAttributes | getAttrByLang:"ua":"name" %>
<% (dish.translatedAttributes | getAttrByLang:"ua":"description").length > 0 ? (dish.translatedAttributes | getAttrByLang:"ua":"description") : "І цим все сказано" %> Детальна інформація
<% dish.measure %> <% dish.measure ? getMeasureType( dish ) : '' %>
<% getDishPriceWithDiscount() | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %> <% dish.price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>
<% dish.price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>

<% count %> шт.

<% dish.statusOrderMessage %>

Компанія FROZEN DOZEN займається доставкою замороженої їжі у місті Київ. Це дуже зручно, бо шалений темп нашого життя часто не залишає часу навіть на приготування обіду або вечері. Ми пропонуємо не стояти на кухні декілька годин, а витратити на отримання улюбленої страви максимум 12 хвилин.

Що є в асортименті
В нашому каталозі представлені страви для сніданку, обіду та вечері. Це пельмені та вареники, медальйони рибні та з судака-карпа, млинці, фаршировані перці та голубці. Не забули ми і про тих, хто полюбляє солодощі. Для них у нас є міні-круасани, солодкі сирники та торт-морозиво “Наполеон”. Усі напівфабрикати смачні та корисні, бо приготовлені виключно зі свіжих продуктів.

Як замовити їжу
Щоб зробити замовлення обраної страви, достатньо подзвонити нам по телефону або поставити на ній відмітку на сайті. Забрати їжу можна самостійно або, замовивши доставку до вашої квартири.

Популярне: Міні-млинці з сиром, Млинці телятина-курка, Голубці телятина-курка, Ліниві вареники, Міні-котлетки кролик, Міні-котлетки курка, Міні-круасани, Мініболи індичка, Пельмені індичка, Сирники солодкі, Борщ, Млинці з вишнею, FAMILY Pack Сирники солодкі, FAMILY Pack Млинці телятина-курка, FAMILY Pack Млинці з сиром, Сирна запіканка, Топлене масло ГХІ, Котлетки домашні курка, FAMILY Pack Пельмені індичка, Рибний супчик, Овочевий супчик, Брауні, Фартух Frozen Dozen, ✨LIMITED✨ Млинці 4 сири з грушею, ❗️NEW❗️Плов зі свининою, ❗️NEW❗️Зрази з м’ясом, ❗️NEW❗️Кебаб с пюре, ❗️NEW❗️Сет "4 обіди", ❗️NEW❗️Плов зі свининою, ❗️NEW❗️Удон з куркою та овочами, ❗️NEW❗️Зрази з м’ясом, ❗️NEW❗️Кебаб с пюре, ❗️NEW❗️Сет "4 обіди"

<% count %> шт. / <% price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>